O nás

Prečo práve nás

Profesionalita, poradenstvo, dôraz na ekologické riešenia, osobný prístup k požiadavkám každého klienta.
Záhrada musí prinášať radosť, preto sa snažíme vytvoriť ju tak, aby naši klienti boli maximálne spokojní.

Profesionalita

Ste našim klientom, ktorý bude tráviť čas v záhrade, ktorú si vysníval. Projekt je dôležitý vtedy, ak si neviete presne predstaviť, ako by malo okolie domu vyzerať. Ak máte k dispozícii 3D vizualizáciu záhrady, viete presne, aké farby budú v záhrade a aj veľkosť dospelých rastlín.

Čistá práca

Pracujeme čisto a kvalitne, dávame pozor na všetky detaily v záhrade, tak, aby ste boli spokojní. Všetko musí po nás zostať čisté.

Záhrada s vašim rozpočtom

Záhradu vytvoríme pre vás tak, aby ste boli spokojní aj po finančnej stránke. Cena projektu je 329 eur za pozemok aj s budovami do 800 m2. Za každý ďalší m2 je cena 0,25 eur. Výjazd a konzultácia priamo na mieste je spoplatnená sumou 20 eur do 40km vzdialenosti. Pri väčších vzdialenostiach je cena konzultácie dohodou.

Správna údržba

O údržbe záhrady vás poučíme, prípadne sa dohodneme na ďalšej spolupráci ohľadom údržby záhrady.

Záhrada sa stala neoddeliteľnou súčasťou našich domovov. Ak investujeme do krásneho domu a zabudneme na záhradu, je to ako keď sa žena krásne oblečie, ale zabudne na šperky. Záhrada by mala byť tým šperkom, ktorý urobí dom nádherným. Záhradný projekt od záhradného architekta Vám poskytne dokonalú predstavu o tom, ako bude Vaša záhrada vyzerať po pár rokoch. Je preto dôležitý, ak má byť záhrada dokonalá. Ak ide o menšie plochy, ako napríklad predzáhradka, tam niekedy postačí aj nákres s názvami rastlín.

S dobrým projektom podľa Vašich predstáv vieme záhradu aj zrealizovať. S projektom dodávame aj cenovú kalkuláciu realizácie záhrady, ak by ju urobila naša firma.

Veľmi dôležité je aj to, aký veľký rozpočet máte na záhradu, pretože od tejto sumy sa odvíja veľkosť rastlín, záhradné doplnky a pod.

Projekt a návrh záhrady je v rámci realizácie zadarmo, cenová ponuka je nemenná a na projekte sa podieľate aj Vy svojimi nápadmi a pripomienkami. V konečnom dôsledku sa tam musíte cítiť najlepšie Vy, pre Vás sa to robí.

ČO JE ZÁHRADNÝ ARCHITEKT / NÁVRHÁR

Prečo my?

Odbornosť, profesionalita, čisté riešenie, poradenstvo, údržba, počúvanie klienta a jeho požiadaviek, rozumná cena návrhu a realizácie.

Skúsenosti 100%
Cena 100%
Ekológia 100%